Szczegóły oferty:

  • Stanowisko: Warszawa
  • Miejsce pracy: Umowa o pracę
  • Rodzaj umowy: 31/05/2024
  • Zakończenie rekrutacji Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych
  • Koordynowanie robót podwykonawców na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • Dokonywanie pomiarów geodezyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Znajomość MS Word, MS Excel i AutoCAD
  • Jeśli jesteś osobą ambitną, zorganizowaną i lubisz wyzwania
  • a może jesteś gotowy do pracy w delegacji (Legnica,Warszawa lub Żerniki Wrocławskie) aplikuj już dziś!
Mile widziane:
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy dużych projektach budowlanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla osób z innego województwa. Benefity: dofinansowanie do wczasów i kolonii dla dzieci i wiele innych

Benefity:

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV!