Praktyki i staże

41 +

Zrealizowanych staży i praktyk w ostatnim roku

Poznaj możliwości staży i praktyk w BESTA

Ponieważ wierzymy, że naszą przyszłością są młodzi ludzie dlatego umożliwiamy odbycie staży i praktyk studenckich oraz uczniowskich, pozwalających na doskonalenie kompetencji poprzez współpracę z zespołem doświadczonych fachowców .

W przypadku praktyk są one organizowane na podstawie skierowania i w ramach określonego programu nauczania.

Umowa w tym zakresie podpisywana jest z określoną placówką dydaktyczną.

Aby móc odbyć u nas staże i praktyki, wystarczy wypełnić formularz i przesłać go wraz załączonym CV.

Po zakończonej obowiązkowej praktyce uczniowskiej lub studenckiej, istnieje możliwość odbycia odpłatnego stażu trawiącego max 3 miesiące.

Razem z nami możesz zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności i dołączyć do grona #FachowcówBesta

Oferujemy Ci:

Zwiększanie doświadczenia zawodowego

Poszerzenie wiedzy

Pomoc ekspertów

Możliwość otrzymania pracy po zakończeniu praktyk

Częste szkolenia

Staże w BESTA

Praca w budownictwie to szerokie pojęcie, bo obejmuje nie tylko wykonywanie prac budowlanych, których celem jest wzniesie obiektu, ale też szereg innych zadań i projektów, których celem jest wsparcie realizacji poszczególnych kontraktów budowlanych. Oznacza to, że realizacja kontraktu na każdym etapie potrzebuje zaangażowania specjalistów ze zróżnicowanym doświadczeniem i umiejętnościami z różnych dziedzin, począwszy od przygotowania ofert i zaopatrzenia, poprzez wznoszenie konstrukcji budowlanych, a kończąc na rozliczeniach z kontrahentami. Staż lub praktyka wprowadzą Cię w poszczególne zagadnienia i ukierunkują Twoje myślenie o zawodzie, który chcesz wybrać. Pod okiem fachowców zobaczysz, jak wygląda praca w przedsiębiorstwie budowlanym. Będziesz mógł pytać i sprawdzać swoją wiedzę w praktyce.”

Współpracujemy z: